اطلاعیه شماره چهار و پایانی سفر خمرکهن

اطلاعیه شماره چهار - پایانی (توصیه های پیش از سفر)

 

انشااله روز شنبه 28 مرداد ماه سومین سفر گروهی خمرکهن آغاز خواهد شد.

1- زمان حرکت، ساعت 12:45 ظهر خواهد بود و لازمست که همسفران در ساعت مقرر در ضلع جنوبی میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی حاضر باشند. حداکثر تا ساعت یک، اتوبوس حرکت خواهد کرد.

2- با توجه به محدود بودن فضای صندوق بار اتوبوس، همسفران لازمست که از به همراه داشتن وسایل زیاد خودداری کنید. توصیه می شود که به ازای هر فرد یک چمدان کوچک یا یک ساک در نظر گرفته شود.

3- محل اقامت گروه ، هتلی در گرگان خواهد بود.

4- همسفران عزیز، حتما شناسنامه-کارت ملی همراه داشته باشند تا در اسکان در هتل مشکلی پیش نیاید. توصیه می شود که برای احتیاط دفترچه بیمه درمانی نیز همراه داشته باشند؛ البته انشاله هیچکس نیاز به استفاده از آن پیدا نکند.

 5- با توجه به اینکه زمان حرکت از تهران طوری تنظیم شده که روزۀ همسفران روزه دار حفظ شود، لذا  آن دسته از دوستانی که مسافرند یا به هر دلیلی روزه نیستند، در نظر داشته باشند که در مسیر رفت هیچ گونه پذیرایی در اتوبوس انجام نخواهد شد و خود ایشان هر چه را که نیاز و میل دارند، می توانند همراه داشته باشند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

6- مدت زمان احتمالی که تا مقصد در پیش داریم، 7 تا 8 ساعت خواهد و پیش بینی می شود که حوالی زمان افطار یا کمی پس از آن به مقصد برسیم. لذا طول زمان را در نظر داشته باشید.

در پایان از آن دسته از دوستانی که متاسفانه به دلیل کمبود ظرفیت نتوانستند همراه ما باشند، عذرخواسته و امیدواریم در سفر بعدی، با ثبت نام به موقع خود از امکان حضور برخوردار شوند و ما را مفتخر سازند.

 تلفن  09365313337 پاسخگوی سوالات احتمالی همسفران در خصوص زمان و مکان حرکت و موارد مربوطه خواهد بود.

/ 10 نظر / 55 بازدید
شادی

دست اندرکاران جملگی خسته نباشید

tabkom

با سلام و تشکر از دوستانی که برای همآهنگ کردن سفر زحمت می‌کشند....راستی فطریه‌ها چه می‌شود!......امیدوارم که آنرا هم محاسبه کرده باشید!! [شوخی][گل]

tabkom

ببخشید در آیکون اشتباه شد![چشمک][گل]

حسین

سفر به خیر و خوشی. در پناه حق.

قطره

سوغات ما باشد ، گزارش و عکسهای سفر ........ [رویا] [لبخند]

مرجان پورعلی

با سلام . سفرخوبی بود جای دوستان وفادار خمرکهن خالی... [هورا] یاس هم سلام میرسونه. اقامصطفی برنامه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.(امیرسامان)

ش

آقا مصطفی برنامه چیه؟!

برنامه

آقا داستان این" برنامه چیه" چیه؟!!!!

tabkom

با سلام خدمت همه دوستان و همسفران و سلام بیشتر خدمت آقا و خانم غلامی و تشکر مجدد از امیر آقای غلامی بابت فایل "اشکان" و عرض بوسه خدمت یاس کوچولوی خانم....

امیر

با سلام خدمت اقای تبکم وخانواده محترم.این حرفا چیه قابل شما رو نداشت....[نیشخند]