سفر تابستانی سال ۱۳۹۳

 

× اطلاعات سفر بروز شده است. (کاهش هزینه و تغییراتی دیگر)

*** آخرین اطلاعیه ثبت نام

امسال هم مثل سالهای قبل، همچون یک خانواده صمیمی به سفری تفریحی خواهیم رفت: زنجان

زنجان را انتخاب کردیم تا هم از آب و هوای خوبش در آن موقع سال بهره برده و از طبیعت زیبای آن لذت ببریم و هم سری به «گنبد سلطانیه»، «تخت سلیمان»، «غارکتله خور» بزنیم و بازدیدی هم از خانه ها و بناهای سنتی شهر زنجان داشته باشیم.

 درباره تخت سلیمان (یک) (دو)

درباره گنبد سلطانیه (یک)  (دو)

 زمان سفر  از چهارشنبه نوزدهم شهریور الی شنبه بیست و دوم شهریور به مدت چهار روز خواهد بود. محل اسکان و اقامت، هتل "ایرانگردی جهانگردی‌" زنجان می‌باشد . در ایام سفر صبحانه در هتل صرف خواهد شد و شام و ناهار هم به عهده گروه برگزارکنندگان خواهد بود.

هزینهٔ سفر برای هر نفر 460 هزار تومان و کودکان تا ۷ سال بدون تخت 330 هزار تومان برآورد شده است. این هزینه، ایاب و ذهاب و چهار شب اقامت همراه با صبحانه، ناهار و شام برای پنج روز، و نیز پذیرائی بین راه و ورودیه‌های اماکن دیدنی را شامل می‌شود.

اولویت‌: مثل همیشه اولویت‌ با کسانی ست که:

۱. زودتر ثبت نام کرده‌ باشند

۲. سابقه شرکت‌ و حضور در سفرها و جلسات خمر‌کهن را دارند

پس از پر شدن لیست، تعدادی از ثبت نام کنندگان‌ در لیست انتظار قرار می گیرند.

*مهم: ظرفیت ثبت نام محدود است.
** شرکت برای عموم آزاد است و نیاز به عضویت قبلی در خمر کهن نیست.

چگونگی ثبت نام:

متقاضیان با پرداخت مبلغ 300 هزار تومان برای هر نفر تا تاریخ 23 تیر، به شماره کارت ذیل و ارسال شماره تراکنش‌ و اعلام اسم یا اسامی از طریق اس ام اس (به شماره تلفن اعلام شده در زیر) می‌توانند مراحل ثبت نام اولیه را انجام داده و در لیست سفر قرار بگیرند. باقیمانده مبلغ ثبت نام در مرحله نهایی ثبت نام که اوایل شهریور است دریافت خواهد شد.

توجه: در هر مرحله از ثبت نام، در صورت انصراف، هیچگونه تعهدی در خصوص بازگشت مبلغ پرداخت شده وجود ندارد!
لازم به ذکر است که مبلغ واریزی کسانی که پس از بررسی اولویت‌ها از لیست اصلی و انتظار خارج شوند، به آنها عودت داده خواهد شد.

شماره کارت: 3383-7187-3379-6104 (بانک ملت) به نام مصطفی علیزاده

شماره تلفن ها: 09121693125  -  09121506143
ایمیل تماس:

boozinett@gmail.com  

mo_alizadeh26@yahoo.com

**جدید:

ظرفیت تکمیل شد!(18 ام تیر)

دوستان گرامی که مایل به همراهی در این سفر بودید، ظرفیت تکمیل شد و از این به بعد فقط ثبت نام در لیست انتظار خواهیم داشت. لطفا از واریز وجه قبل از هماهنگی خوددداری فرمایید.

ممکن است بتوانیم با تمهیداتی ظرفیت پذیرش هتل و ایاب و ذهاب را افزایش دهیم، از این رو دوستانی که  تمایل به ثبت نام در لیست انتظار را دارند، قبل از آنکه وجهی واریز نمایند، حتما تماس برقرار کرده تا توضیحات لازم داده شده و هماهنگی بعمل آید.

همچنین به اطلاع می رساند آن دسته از دوستانی که پیش از این تاریخ ثبت نام کرده اند و طبق اعلام به ایشان، به دلیلی عدم همراهی در سفرهای قبلی، در اولویت دوم قرار دارند نیز در لیست انتظار قرار گرفته اند.

09121506143

  غار کتله خور

 غارکتله خور


تخت سلیمان

/ 0 نظر / 175 بازدید