گزارش جلسه 68 گروه

دوستان عزیز

جلسه 68 ام گروه در رزو عید سعید قربان- پس از بیش از 2 ماه وقفه- برگزار شد.

جای همه دوستانی که در جلسات قبل بودند خالی. به ویژه پانویس عزیز که البته تصویر و صدای ایشون را در جلسه داشتیم و کمی از دلتنگیمان کم شد.

و همچنین علی آقای مظفری و محسن غلامی عزیز.

جای همه خالی...

شیرینی هم فراووووون بود!

فایل صوتی گزارش جلسه را از قسمت زیر دانلود کنید و بشنوید و انشاله سعی می کنیم که فایل جلسه را هم ادیت کرده و در بلاگ قرار دهیم.

 

فایل صوتی گزارش جلسه 68 ام

 

دانلود فایل های جلسه :

قسمت اول                قسمت دوم

قسمت سوم                قسمت چهارم

 

/ 6 نظر / 9 بازدید
پانویس

[گل]

محسن

بنام دوست که هر چه داریم از اوست ...[گل] . سلام و عرض ارادت خدمت سروران و عزیزان. خیلی خوشحال و محزوز شدم از شنیدن جمع دوباره دوستان و نشست خمر کهنی دیگر .... امیدوارم دیدارها تازه و ساعات خوبی رو در کنار هم گذرونده باشین . که قطعا" همینطور بوده .. ... دوران خوش آن بود که با دوست بسر شد ... باقی همه بی حاصلی و بی خبری بود ... ... و تاسف از این که نبودم در ایران تا در این جمع دوستانه باشم ... . سفری به مملکت دوم ایران - تاجیکستان - داشتم .. دیار رودکی و سامانی و عاشقان مولوی و فردوسی .... ...... لحظاتی در اوون دیار به یاد شما دوستان بودم ... نم اشکی به عشق وطن و دوستان.. وقتی خواننده تاجیک این غزل رو با صدای قشنگی میخواند ... ..... ای قوم به حج رفته کجایید کجایید .... دلدار همین جاست بیایید بیایید. و.... واقعا" غربت و فراق بسیار سخت و جانکاه است ... ... به داوود عزیز [گل]و غربت نشین هم سلامی گرم و مخصوص دارم . ... از همه عزیزان ممنونم که در جلسه 68 بیادم بودید . باشد تا در جلسات بعدی توفیق دیدار شما حاصل شود . . ارادت فراوان : محسن ...[گل]

نام و نام خانوادگي

لطفا فايل جلسه را اديت كنيد و براي آپلود بگذاريد با تشكر

مصطفی

محسن جان حدس زدم باید خارج از کشور باشی. چون خیلی زنگ زدم و گوشیت خاموش بود.به امید دیدار

رها

اگر فایل‌ها را روی سرور http://www.mediafire.com آپلود کنید بهتر نیست!؟ امکان Resume دانلود هم دارد!

مصطفی

از توصیه تون سپاسگذارم رها جان انشاله سعی می کنیم که توصیه شما را اجرایی کنیم. [گل]