چهل و سومین نشست گروه خمر کهن

۴۳مين جلسه گروه خمر کهن روز چهارشنبه اين هفته ساعت ۱۷ در دانشگاه اميرکبير برگزار خواهد شد.

 <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

   برنامه ۴۳ امين جلسه گروه به شرح زير است:

 

۱. مثنوی‌خوانی: ادامهء حکایت نخچيران و شير، دفتر اول بیت ۱۲۰۲به بعد / جناب پانویس

 

 

زمان: چهارشنبه، ۲۱ آذر، از ساعت ۱۷الي ۱۹

مكان: تهران، دانشگاه صنعتی اميرکبير - دانشکده معدن

 

 دوستاني كه براي اولين بار قصد حضور در جلسه را دارند، جهت هماهنگي و كسب اطلاعات بيشتر، تلفني تماس بگيرند.

/ 5 نظر / 8 بازدید
آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

فاطمه

ببخشید ولی من کمی گیج شدم. جلسه شما در دانشگاه است یا پارک طالقانی؟ پنجشنبه است یا چهارشنبه؟ لینک تلفنی مغایر با این صفحه است. کدامیک درست است؟

مصطفی

جلسات ما در فصول سرد سال در دانشگاه و در فصول گرم سال در پارک طالقانی برگزار می گردد. متاسفانه فراموش کرديم که لينک مربوطه را اصلاح کنيم. پس۴شنبه (امروز) جلسه در دانشگاه اميرکبير برگزار می شود.

محمد

با سلام وعرض خسته نباشيد به شما دوستان گرامي با تشکر از اقای عليزاده که در خصوص بر پايی اين جلسات تلاش وکوشش بسيار مينمايد اين جلسات علاوه بر ايجاد يک محيط صميمانه ودوستانه با خواندن اشعار مولوی شيوه قلندری ورندی وپشت پا زدن برعلايق دنیارا نیز در برداردزديم بر صف رندان هر چه بادا باد در زندگی و کاهش فشار ئتنش روحی وروانی را نيز در بر دارد اميد موفقيت وسلامتی برای دوستان دارم تنت به ناز طبيبان نيازمند مباد وجود نازکت ازرده گزند مباد

محمد

گزارش چلسه را شنيديم عالی بود روشنی طلعت تو ماه ندارد پيش تو گل رونق گياه ندارد