برنامه جلسه نود و نهم خمر کهن

برنامه جلسه ٩٩ ام

 

نود و نهمین  جلسه مثنوی خوانی گروه «خمرکهن» که پنجمین جلسه در سال ٩٠ و اولین جلسه امسال در تهران خواهد بود را روز پنجشنبه این هفته برگزار خواهیم کرد. برنامه این جلسه به شرح زیر است:

 

مثنوی خوانی - دفتر دوم. داستان فروختن صوفیان بهیمهٔ مسافر را جهت سماع (بیت ۵۵٣تا  ۵٨۵  / ( حدود ۴۵دقیقه) خانم امیرعلایی

 

حکایتی از گلستان آقای چیت ساز (حدود 5 دقیقه)

 

بحث آزاد- دستاوردهای یک سفر ! (حدود ۴۵دقیقه)

 

بحث درباره کتاب در تکاپوی معنا(قسمت دوم)- آقای قاسمی(٢٠ تا ٣٠ دقیقه)ا

 

 

 

    برای هماهنگی جهت شرکت در جلسه با شماره 09358065683 تماس بگیرید

 

 مکان : خ شریعتی - خ دولت(کلاهدوز) - نرسیده به دیباجی - ک حافظ - پلاک ١- ساختمان اقتصاد نوین. طبقه ۴ واحد ٢ ***

 

 

زمان: پنجشنبه ١ اردیبهشت  ساعت ١۴  تا ١٧

 

دسترسی به محل جلسه از طریق مترو آسان می باشد. در صورت نیاز تلفنی پاسخگو خواهیم بود

 

*** دوستان عزیز، قصد داریم جلسات تابستانی سال جاری را در مکانی بسته مانند فرهنگسراها یا یا خانه های فرهنگ و ... برگزار کنیم. اگر دوستان جای خاصی را می شناسند که مناسب باشد لطفا با ما هماهنگ نمایند تا انشاله مذاکره شود.

/ 4 نظر / 21 بازدید
محسن

سلام و ارادت .... . مصطفی عزیز .. دوست دارم یبار دیگه و اینجا بگم .. آقا تولدت مبارک .. امید دارم سالیان سال با سلامت و شادی در کنار پدر و مادر نازنین و خانواده خوبت و همچنین در کنار دوستان موفق و شاد باشی. ................ همینجا از کلیه زحمات و وقتی و انرژی که از 2-3 ماه قبل از سفر و در تمام مسیر سفر نوروزی خوبمون داشتی و زحماتی که برای این گروه صمیمی میکشی از طرف خودم و همه دوستان و خانواده بزرگ خمر کهن تشکر کنم ... . .................در دل ما جای داری ....[گل] ارادت: محسن

مهناز

سلام .... مصطفی عزیز امیدوارم که بتوانم در جلساتتان شرکت کنم خیلی ممنون از بابت تمامی زحماتی که می کشید راستی سفر بعدی چی شد؟؟؟؟

حسین

من جای دیگر و دلم در میان جمع است [ناراحت]

محسن

درود بیکران ... . اولین جلسه بها خمر کهن در تهران بسیار با صفا و با حضور دوستان عزیز و گرامی گروه برگزار شد . ...غایبان مهمی بودند که حتما" عذری موجه تر از جلسه داشتند . . تشکر خالصانه و فراون از جناب "" دکتر مروتی " که با بهترین هدیه که کتاب " مقدمه ای بر شناخت مولانا " نوشته خود ایشان ...بود همه دوستان را مسرور و شاد کردند... امیدوارم که شادی و سلامتی همراه در کنار ایشان و خانواده گرامی باشد . .......... ارادت : محسن