سفر گروهی تابستان 91

اطلاعيه شماره چهار و پایانی (توصيه هاي پيش از سفر)

 

انشااله روز شنبه 28 مرداد ماه سومین سفر گروهی خمرکهن آغاز خواهد شد.

1- زمان حركت، ساعت 12:45 ظهر خواهد بود و لازمست كه همسفران در ساعت مقرر در ضلع جنوبي ميدان آرژانتين، ابتدای خیابان بیهقی حاضر باشند. حداکثر تا ساعت یک، اتوبوس حرکت خواهد کرد.

2- با توجه به محدود بودن فضاي صندوق بار اتوبوس، همسفران لازمست كه از به همراه داشتن وسايل زياد خودداري كنيد. توصيه مي شود كه به ازاي هر فرد يك چمدان كوچك يا يك ساك در نظر گرفته شود.

3- محل اقامت گروه ، هتلی در گرگان خواهد بود.

4- همسفران عزيز، حتما شناسنامه-كارت ملي همراه داشته باشند تا در اسكان در هتل مشكلي پيش نيايد. توصيه مي شود كه براي احتياط دفترچه بيمه درماني نيز همراه داشته باشند؛ البته انشاله هيچكس نياز به استفاده از آن پيدا نكند.

 5- با توجه به اینکه زمان حرکت از تهران طوری تنظیم شده که روزۀ همسفران روزه دار حفظ شود، لذا  آن دسته از دوستانی که مسافرند یا به هر دلیلی روزه نیستند، در نظر داشته باشند که در مسیر رفت هیچ گونه پذیرایی در اتوبوس انجام نخواهد شد و خود ایشان هر چه را که نیاز و میل دارند، می توانند همراه داشته باشند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

6- مدت زمان احتمالی که تا مقصد در پیش داریم، 7 تا 8 ساعت خواهد و پیش بینی می شود که حوالی زمان افطار یا کمی پس از آن به مقصد برسیم. لذا طول زمان را در نظر داشته باشید.

در پایان از آن دسته از دوستانی که متاسفانه به دلیل کمبود ظرفیت نتوانستند همراه ما باشند، عذرخواسته و امیدواریم در سفر بعدی، با ثبت نام به موقع خود از امکان حضور برخوردار شوند و ما را مفتخر سازند.

 تلفن های 09121885527 پاسخگوی سوالات احتمالی همسفران در خصوص زمان و مکان حرکت و موارد مربوطه خواهد بود.

 

 

----------------------------------------

 
سومین سفر گروهی خمر کهن

برنامه تور گروه خمر کهن

گرگان، گنبدکاووس، بسطام، خرقان، جنگل ابر، بندرترکمن

28   لغایت 31  مرداد ماه

 

 بازدید ها و گشت ها:

گرگان(روستای زیارت، جنگل ناهارخوران، تالار فخرالدین اسعد گرگانی و...)، گنبدکاووس(گنبد قابوس ابن وشمگیر)، بسطام(خانقاه بایزید،دالان و ایوان اولجایتو، مسجد جامع، ...‌ )، خرقان(مقبره ابوالحسن خرقانی)، جنگل ابر، بندر ترکمن

برنامه های فرهنگی  پیش بینی شده:

غزل‌خوانی (دیوان شمس، دیوان حافظ، سعدی)

تذکرة الاولیای عطار

بحث‌های آزاد

طرح مباحثی پیرامون معماری سنتی اسلامی

مباحث تاریخی-ادبی

 

زمان حرکت ساعت ظهر شنبه 28 مرداد ماه / زمان بازگشت شب 31 مرداد

(توجه شود که برنامه سفر با در نظرگرفتن تعطیلات عید فطر تنظیم شده است. در صورت جابجایی زمان عید ممکن است تغییر جزئی، با توجه به نظر همراهان شرکت کننده در این سفر، در برنامه پیش آید )

 

هزینه سفر،   290 هزار تومان برای هر نفر( کودکان تا 7 سال که برایشان تختخواب در نظر گرفته نشود: 170 هزار تومان )  که شامل: رفت و برگشت، 3 شب اقامت در گرگان، ناهار و شام و صبحانه، گشت گرگان، گنبدکاووس، بسطام، خرقان، جنگل ابر، بندرترکمن

 

 ثبت نام

نام‌نویسی اولیه ( با دریافت مبلغ هر نفر  150.000 تومان به عنوان پیش پرداخت) از اول مرداد تا 9 مرداد به مدت 8 روز انجام می شود.

تکمیل ثبت نام، از تاریخ 10 مرداد تا 21 مرداد، با پرداخت باقیمانده مبلغ، انجام خواهد شد.

توجه: در هر مرحله از ثبت نام, در صورت انصراف، هیچ گونه تعهدی در خصوص بازگشت مبلغ پرداخت شده وجود ندارد.

 

اولویت: در صورتیکه تعداد ثبت نام کنندگان از سقف  نفر بیشتر شود، اولویت بر اساس پارامترهای زیر ( و به همین ترتیبِ اهمیت) تعیین می شود:

1-  سابقه شرکت در جلسات خمر کهن (کسانیکه قبلا در جلسات خمر کهن شرکت کرده باشند در اولویت هستند)

 2-  تاریخ ثبت نام (کسانیکه زودتر ثبت نام کرده باشند طبعاً در اولویت هستند)

پس از پر شدن لیست, تعدادی از ثبت نام کنندگان در لیست انتظار قرار می گیرند.

 

متقاضیان با پرداخت مبلغ 150 هزار تومان برای هر نفر، به شماره کارت ذیل و ارسال شماره تراکنش و اعلام اسامی (به شماره تلفن های اعلام شده) می توانند مراحل ثبت نام اولیه را انجام داده و در لیست قرار بگیرند.

لازم به ذکر است که مبلغ واریزی کسانی که پس از بررسی اولویتها از لیست اصلی و انتظار خارج شوند, به آنها عودت داده خواهد شد.

 

شماره کارت: 6104337071589301  (ملت) به نام مصطفی علیزاده

6104-3370-7158-9301

 

تلفن تماس:  09121506143  مصطفی علیزاده

 

 

 

جنگل ابر

 

 

اطلاعیه شماره 3 سفر تابستان 91 خمر کهن

به عزم میکده اکنون ره سفر داریم!

به اطلاع دوستان عزیز می رسانیم که ظرفیت ثبت نامی ها تکمیل شده است و دیگر امکان ثبت نام برای سفر گروهی تابستان 91 وجود ندارد . متاسفانه تعدادی اندکی از دوستان در لیست انتظار باقی می مانند تا انشاله در صورت امکان اضافه کردن ظرفیت ، به ایشان اطلاع داده شود تا ثبت نام نمایند.

 

از دوستان عزیزی که مبلغ کامل ثبت نام خود  را واریز نکرده اند در خواست می شود که حداکثر تا تاریخ 25 مرداد وجه کامل هزینه سفر را به حساب اعلام شده واریز نمایند و شماره پیگیری را اعلام نمایند.

 

مقبره شیخ ابوالحسن خرقانی

 

/ 0 نظر / 41 بازدید