برگزاری کنگره مولانا - فهرست برنامه ها

همايش مولانا صبح روز ششم آبان ماه افتتاح خواهد شد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

در این همايش، نشست‌هاي علمي مولانا پژوهي با عناوين حكمت و فلسفه، عرفان و دين، مولوي وجهان معاصر، تفاهم بين فرهنگ‌ها و مذاهب در انديشه مولوي، هنر و زيبايي، داستان پردازي و زبان ادبيات مولانا از سوي پژوهشكده حكمت و فلسفه اسلامي برپا مي‌شود .

 

ارائه 120 مقاله و قرائت 80 مقاله مولانا پژوهي توسط برگزيدگان داخلي و خارجي از ديگر برنامه‌هاي همايش بين‌المللي مولانا است. همچنين در پايان اين همايش از سه مولانا پژوه داخلي و دو مولانا پژوه خارجي تقدير مي‌شود.

 

برنامه كنگره بین المللی مولانا


ردیف

عنوان
1

2

3

4

5

6

7

8   زمان این برنامه‌ ها در لینک هر یک آمده است. و مکان آن "تهران، سالن اجلاس سران" است، نزدیک ولنجک(خ ولیعصر، چهارراه پارک ‌وی بسمت غرب)

   برگرفته از سایت انجمن حکمت و فلسفه:   irip.ir

/ 1 نظر / 19 بازدید
ساقي بدون شراب

سلام. هميشه مولانا در ذهن من رقص سما رو زنده ميکنه... و ايکاش در چنين همایشی جايی برای سمازن ها هم می بود...هرچند این توصیفی که شما نوشتین نشان از اینه که همایش خیلی تخصصی خواهد بود... و البته شاید بد نبود چنین مراسمی در حوالی مقبره شمس برگزار میشد که اونجا هم به ایرانیان شناسانده میشد... ولی خوب! کسی نظر منو نپرسیده!!