اطلاعیه دوم سفر تابستانی

توصیه های پیش از سفر

 

انشاالله روز دوشنبه یازدهم شهریور ماه 92 چهارمین سفر گروهی مان آغاز خواهد شد.

 1- زمان حضور ساعت 6.30 تا 6.45 صبح خواهد بود و لازم است که همسفران‌ در ساعت مقرر در تهران و مکانی که متعاقبا‌ به اطلاع خواهد رسید حاضر باشند تا به امید خدا حرکت کنیم.

 2- با توجه به محدود بودن فضای صندوق بار ِ میدل‌باس، لازم است که از به همراه داشتن وسایل اضافی خودداری شود. توصیه می‌گردد که به ازای‌ هر نفر یک چمدان کوچک یا یک ساک در نظر گرفته شود، همچنین بهتر است علیرغم فصل تابستان، یک سوئی شیرت‌ سبک و کفش راحت با قابلیت پیاده‌روی، همراه داشته باشید .

 3- محل اقامت گروه ، "هتل ایرانگردی جهانگردی سراب کیو‌" واقع در شهرستان خرم‌آباد خواهد بود.

 4- همسفران‌ عزیز، حتما شناسنامه و کارت ملی همراه داشته باشند تا در هنگام اسکان در هتل مشکلی پیش نیاید. توصیه می‌شود که برای احتیاط، دفترچه بیمه خدمات درمانی نیز همراه باشد؛ البته انشاالله هیچکس نیاز به استفاده از آن پیدا نکند.

 5- طول مسیر حدود 510 کیلومتر و مبداء حرکت از تهران و اتوبان قم به سمت اراک و بعد بروجرد و درنهایت مقصد ما شهر خرم‌آباد می‌باشد؛ مدت زمان احتمالی سفر، 6 تا 7 ساعت خواهد بود و پیش بینی می شود که حوالی ساعت 2 بعد از ظهر یا کمی پس از آن به مقصد برسیم. یعنی به امید خدا، ناهار را  در هتل صرف خواهیم نمود.

 

توجه!

6 –دوستانی که مبلغ پیش‌پرداخت 200 هزارتومان بابت هر نفر را به حساب ریخته و تا 5 شهریور هیچ‌گونه اس‌ام ‌اس یا تماسی مبنی بر اینکه امکان همراهی آنها وجود ندارد دریافت نکرده‌اند، لطف نموده و تا پایان وقت اداری هفتم شهریور، الباقی‌ هزینه سفر که مبلغ 220 هزار تومان می‌شود را به حساب بانک اقتصاد نوین به شماره کارت: 7395-0597-1290-6274  به نام سید مجتبی میر‌سمیعی واریز نموده و حتما  با اس‌ام‌اس یا ئی‌میل اعلام واریز نمایند.

 
همراه 09121693125

boozinett@gmail.com

 

در پایان از آن دسته از دوستانی که متاسفانه به دلیل کمبود ظرفیت نتوانسته‌اند همراه ما باشند، عذر خواسته و امیدواریم در سفر بعدی با ثبت نام به موقع، از امکان حضور برخوردار شده و ما را مفتخر سازند.

 شماره تلفن  09121693125
پاسخگوی سوالات احتمالی همسفران‌ در خصوص زمان و مکان حرکت و موارد مربوطه خواهد بود.

 با تشکر

/ 0 نظر / 79 بازدید