اطلاعیه شماره دو سفر گروه خمر کهن

اطلاعیه شماره دو (( *** مهم ***))

 

 

اطلاعیه شماره دو سفر گروه خمر کهن

 

اول آنکه - دوستانی که ثبت نام نموده اند و هنوز وجه خود را به طور کامل پرداخت ننموده اند، لطفا در اسرع وقت، باقیمانده مبلغ ثبت نام را  واریز نموده و شماره حواله ها را به همراه  نام-نام خانوادگی و سن، از طریق تماس با شماره تلفن 09121506143 اعلام نمایند.

دوم - به درخواست برخی دوستان که هنوز نتوانسته برای برنامه سفر شرایط کاری خود را درست و تنظیم نمایند، با توجه به اینکه هماهنگی هایی  از رزرواسیون اتاق، با اقامتگاههای مورد نظر داشته ایم، مهلت ثبت نام را برای این هفته هم تمدید نموده ایم.

سوم - عده ای از دوستان بیان می کردند که به علت مشکلات کاری ، امکان حضور در تمام طول سفر را نخواهند داشت. تصمیم گرفته شده که دوستانی که با چنین مشکلی مواجه هستند بتوانند در بخشی از این سفر همراه گروه باشند و از برنامه ها بهره برند. بدین ترتیب که می توانند به عنوان مثال از یکروز بعد از سفر به ما ملحق شوند و یا مثلا یکی دو روز زودتر از جمع جدا شوند. بدیهیست که هزینه های اقامت و ناهار و شام آنها فقط برای روزهایی که همراه گروه هستند در نظر گرفته می شود و طبعاً هزینه پرداختی شان برای ثبت نام کمتر از بقیه خواهد بود.

این دسته از دوستان حتما می بایست در اسرع وقت، به صورت تلفنی هماهنگی لازم را با برگزارکنندگان این برنامه سفر گروه داشته باشند(09121506143)


چهارم- برنامه اقامت در نایین نیز تقریباً قطعی شده است و هماهنگی های لازم با هتل به عمل آمده است. انشاله آخرین شب اقامت ما در  نایین خواهد بود.

پنجم- برنامه های ویژه ای در نظر گرفته شده تا برای علاقمندان آثار باستانی و معماری سنتی ، این سفر بسیار مفید واقع شده و کیفیت برنامه های بازدید و گشت این سفر  و نوع اطلاعاتی که ارائه می شود، بالاتر از تورهای حرفه ای آژانس های مسافرتی باشد. در اطلاعیه بعدی ، بیشتر در این باره خواهیم گفت.

/ 0 نظر / 23 بازدید